Aktualności

Targi w Paryżu rozpoczęte

2014-10-02

Genewa, Frankfurt oraz właśnie Paryż - te trzy europejskie miasta raz na jakiś czas przyciągają spojrzenia wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą motoryzacją.

Genewa, Frankfurt oraz właśnie Paryż - te trzy europejskie miasta raz na jakiś czas przyciągają spojrzenia wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą motoryzacją. Nie można jednoznacznie stwierdzić, która z powyższej trójki wystaw samochodowych jest najważniejsza. Warto jednak dodać, że targi paryskie w 2012 roku zanotowały rekordową frekwencję - 1.231.416 osób pojawiło się na targach - przebijając najlepsze wyniki Genewy oraz Frankfurtu.

Marcowe targi w Genewie oraz jesienne wystawy we Frankfurcie oraz Paryżu, odbywające się naprzemiennie - w Paryżu w lata parzyste, we Frankfurcie w nieparzyste - są miejscem niezliczonej liczby premier - światowych oraz europejskich, modeli produkcyjnych oraz konceptów, a także przedstawicieli wszystkich segmentów rynkowych. Również w tym roku w Paryżu możemy się spodziewać prawdziwego wysypu nowości. I to ważnych z punktu widzenia europejskiego rynku motoryzacyjnego. Już niedługo zamieścimy zdjęcia, a także filmy prezentujących tegoroczne paryski nowości.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszy portalu.

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz
Pozostało znaków 1000